درباره اینستاسازان

درباره ماموریت و خدمات ما بیشتر بدانید و با تیم ما آشنا بشید.

ماموریت ما

اینستاسازان به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات تبلیغات در اینستاگرام، افزایش فالوور حقیقی و واقعی و تولید محتوای خلاق فعال می باشد. حیطه اصلی فعالیت این شرکت افزایش دنبال کنندگان، محبوبیت و فروش از طریق تبلیغات اینستاگرامی میباشد. این سایت در سال ۹۲ راه اندازی شد و تا به حال مفتخر است که توانسته اعتماد بسیاری از سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی و کسب و کارهای اینترنتی را به سمت خود جذب کند.


ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت صفحات اینستاگرام این وبسایت را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک صفحه معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم.

اینستاسازان در تمامی سرویس هایی که ارائه میدهد، برروی واقعی بودن، فعال بودن دنبال کنندگان، هدفمندی و اخلاقی بودن تبلیغات تاکید دارد تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاسازان که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.

سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی میباشد. طبق رتبه بندی سایت مرجع الکسا، جزو ۱۰ هزار سایت برتر ایران میباشد. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید که چرا باید اینستاسازان را انتخاب کنید.

تمامی سرویس های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و پشتیبانی صحیح اینستاسازان میباشد. شعار پشتیبانی اینستاسازان : اگر نمیتونی برای یک سرویس ضمانت بدی، بهتره کلا اون سرویسو ارائه نکنی!

...
تیم ممبروان

ما که هستیم


با تیمی که در حال تلاش هست تا پشتیبانی مشتریان رو براتون راحت تر کنه آشنا بشید.

علی فهمیده
علی فهمیده موسس و مدیر عامل

مهدی پورریاحی
مهدی پورریاحی کارشناس و پشتیبان فروش

سارا یزدانی
سارا یزدانی سرپرست پشتیبانی مشتریان