درباره ما

/درباره ما
درباره ما 2017-11-05T10:00:37+00:00

به “اینستاسازان” خوش آمدید.

اینستاسازان فعالیت خود را در سال 1391 با نام لایک بازار، سرویس خدمات فیس بوک، آغاز کرد. در سال 1392، اینستاسازان با توجه به شرایط و محدودیت فیس بوک به ارائه سرویس افزایش لایک فیس بوک پایان داد. با تغییر نام برند، از لایک بازار به اینستاسازان و با استقبال کاربران از اینستاگرام سرویس افزایش لایک و فالوور اینستاگرام را ارائه داد. در این سال ، اینستاسازان با ارائه سرویس افزایش فالوور اینستاگرام به یکی از برجسته ترین برندها در این زمینه تبدیل شد.
اینستاسازان تا به امروز با ارائه سرویس افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و مشاوره برای بیش از ۳۷۰۰ پیج اینستاگرام و پشتیبانی کامل خود توانست یک جایگاه متمایز در کنار ارائه دهندگان این سرویس به دست آورد.

اینستاسازان در شبکه های اجتماعی:
اینستاگرام ما: https://instagram.com/instasazan_ir
کانال تلگرام ما: https://telegram.me/instasazan
تلفن تماس: 02143844264

اینستاسازان چیست؟!

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
فالوورهایی که ما برای صفحه شما جذب می‌کنیم، تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. ما از شيوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای افزایش فالوور استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.

سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت Pay.ir برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.

تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.

چگونه به اینجا رسیدیم؟!

2 عدد لپتاپ سوزاندیم!! 90
1042 خط کد نوشتیم! 95
بیش از 600 مشتری را پشتیبانی کردیم! 85
100 درصد پشتکار داشتیم… 100

با تیم اینستاسازان آشنا شوید!

علی فهمیده
علی فهمیدهمدیر و پایه گذار اینستاسازان
او مدیریت، سرپرستی تیم و کنترل نیازهای این مجموعه را به عهده دارد. او همچنین در بخش فروش فعالیت دارد.
غزل فهمیده
غزل فهمیدهسرپرست بخش فروش
او به عنوان سرپرست فروش، گسترش فروش سرویس و ارتباط با مشتریان و همچنین مشاوره درباره سرویس را به عهده دارد. وی همچنین صاحب امتیاز نماد سایت میباشد.
نازنین رئوفی
نازنین رئوفیپشتیبانی
او در بخش پشتیبانی، نظارت بر سرویس، حل موضوع های مربوط به سرویس و ارتباط با مشتریان را به عهده دارد.

برخی مشتریان ما

12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۱۲ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید. (طراحی عکس و ادیت متن تبلیغاتی شما فقط امروز برای یکبار رایگان میباشد)
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
کد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد!