پکیج های تبلیغات در اینستاگرام

صاحب صفحه اینستاگرام با نام یا برند خود هستید؟
ماموریت افزایش محبوبیت صفحه اینستاگرام و تبلیغات خود را به ما بسپارید.

تبلیغاتی که ما برای صفحه شما انجام میدهیم، در پیج های پرطرفدار و محبوب اینستاگرام انجام میشود که دارای فالوور های تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. تبلیغات در پیج های با لایک بسیار بالا انجام میشود. همچنین ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای اینکار استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.

 

فالوور های ۱۰۰% ایرانی و فعال

تبلیغات برای شما در پیج های پرطرفدار و محبوب اینستاگرام انجام میشود که دارای فالوور ها و دنبال کننده های ایرانی هستند.

پیج های ایرانی

تبلیغات برای شما در پیج های پرطرفدار و محبوب اینستاگرام انجام میشود که دارای فالوور ها و دنبال کننده های ایرانی هستند.

با متن و عکس دلخواه

شما قادر هستید عکس و متن مورد نظر خود را انتخاب کنید. تبلیغات به صورت دلخواه شما انجام خواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست.

تبلیغ دلخواه شما صورت میگیرد

صفحه خود را بر سر زبان ها بیاندازید

مناسب ترین گزینه برای کسب و کار ها و پیج های تجاری

تبلیغات در اینستاگرام به صورت شات در پیج های بزرگ و پرطرفدار با هزینه مناسب میباشد. محصول و یا کسب و کار خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید.

مناسب برای پیج های غیر شخصی

تنوع پکیج ها: تبلیغات به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه

پشتیبانی ۲۴/۷

ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد.
  • تبلیغ در اینستاگرام

پکیج تبلیغات در اینستاگرام چیست؟!

پکیج تبلیغات گروهی در اینستاگرام یکی از مناسب ترین روش ها برای گسترش کسب و کار، برند سازی، افزایش فروش محصولات، افزایش محبوبیت پیج، افزایش فالوور و … میباشد چرا که افراد حقیقی پیج شما را توسط تبلیغات در پیج های محبوب اینستاگرام مشاهده میکنند و آن دسته از افرادی که به صفحه شما علاقمندند شما را فالوو میکنند. از مزایای این تبلیغات ، ارسال تبلیغات به ترتیب برروی پیج ها میباشد تا حداکثر بازدهی را برای مشتریان به وجود آورد.

مشاهده تعرفه ها

ثبت سفارش تبلیغات در اینستاگرام

اینستاسازان باچندین سال سابقه در زمینه ارائه خدمات و مارکتینگ شبکه های اجتماعی و با در اختیار داشتن پیج های بزرگ و معتبر، قادر به انجام تبلیغات گسترده و با بازدهی بالا در اینستاگرام میباشد.

لطفا به موارد زیر قبل از ثبت سفارش توجه فرمایید

– لطفا پس از پرداخت، حتما برروی دکمه تکمیل فرایند خرید در صفحه درگاه پرداخت کلیک نمایید تا پرداخت شما ثبت شود. در غیر اینصورت مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت و سفارش شما معلق خواهد شد.
– سفارشات تبلیغات، طی ۱۲ الی ۷۲ ساعت انجام خواهند شد که ساعت انجام تبلیغات توسط خودتان قابل انتخاب میباشد.
– لطفا حتما تلفن تماس یا ایمیل معتبر خود را برای دریافت اطلاعات و یا مشکلات احتمالی وارد نمایید.

– صفحات شخصی و مربوط به افراد، به هیچ وجه انجام نخواهند شد. لطفا در صورتی که برای اینگونه صفحات مبلیغ را پرداخت نموده اید با ایمیل سایت برای بازگشت وجه خود تماس بگیرید.
– برای حصول اطمینان از صحت و درستی صفحه برای تبلیغات، لطفا با ایمیل سایت مکاتبه نمایید.
[email protected]

 

آیا افزایش تبلیغات در اینستاگرام باعث جذب مشتری و رونق تجارت من می‌شود؟

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۵ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. شما با انجام تبلیغات در اینستاگرام از طریق سایت اینستاسازان برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد، چراکه اینستاسازان با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی، فالوورهای صفحه شما را به صورت هدفمند افزایش میدهد.

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
تبلیغاتی که ما برای صفحه شما انجام میدهیم، در پیج های پرطرفدار و محبوب اینستاگرام انجام میشود که دارای فالوور های تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. تبلیغات در پیج های بالای ۵۰۰ هزار فالوور انجام میشود. همچنین ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای اینکار استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.
سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت PayLine و JahanPay برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.
0
سفارش به ثبت رسیده
0
مشتری و کاربر راضی
0
تراکنش موفق در ماه
0
پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته