پکیج های تبلیغات گروهی در اینستاگرام

/پکیج های تبلیغات گروهی در اینستاگرام
پکیج های تبلیغات گروهی در اینستاگرام 2017-09-22T08:29:11+00:00

پکیج های تبلیغات در اینستاگرام

صاحب صفحه اینستاگرام با نام یا برند خود هستید؟
ماموریت افزایش محبوبیت صفحه اینستاگرام و تبلیغات خود را به ما بسپارید.

.


.

اینستاگرام در سال های اخیر به شدت در حال پیشرفت بوده و با ارائه بروزرسانی های مکرر، توانسته طی سال های فعالیتش بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال از سراسر جهان بدست آورد که طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند. اینستاسازان با داشتن سابقه طولانی مدت در زمینه تبلیغات اینستاگرام توانسته است با افتخار بزرگترین ترین پکیج های تبلیغاتی در ایران با داشتن جامعه آماری بالای ۱۰ میلیون دنبال کننده ایرانی را ارائه دهد. همچنین ما از شيوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای اینکار استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.


 .

نیاز به راهنمایی داری؟ همین الان تماس بگیر

تلفن تماس:

021-43844264

031-36640229

آیدی تلگرام: instasazan_help@

تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

.

  • تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام چگونه است و چه تعرفه ای دارد؟!

روش های مختلف برای تبلیغات در اینستاگرام  وجود دارد. ۲ نوع اصلی تبلیغات اینستاگرام به بازدیدی و ساعتی تقسیم می شوند. در تبلیغات ساعتی اینستاگرام عکس یا ویدئو شما بر اساس تعداد ساعت پکیجی که تهیه میکنید برروی صفحات متناسب با کسب و کار شما قرار خواهد گرفت. در تبلیغات بازدیدی اینستاگرام بر اساس View (بازدید) پست تبلیغ شما در اینستاگرام، میزان بازدید عکس یا ویدئو ارائه شده توسط شما اندازه گیری می شود و تا زمانی که میزان بازدید مورد نظر شما جذب نشده، تبلیغات ادامه پیدا خواهد کرد. از مزایای این تبلیغات ، دسته بندی صفحات توسط ما به بخش های مختلف میباشد تا با انتخاب جامعه هدف خود، حداکثر بازدهی را در این نوع تبلیغات به وجود آورد.

  • برای پرسش سوالات خود و مشاوره با کارشناسان ما، با تلفن 03136640229 تماس حاصل فرمایید.
  • برای پیگیری وضعیت انجام سفارشات خود، از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.
  • لطفا قبل از هرگونه پرسش یا تماس با تیم اینستاسازان، سوالات متداول را مشاهده نمایید.
مشاهده تعرفه ها و روش های تبلیغات

تعرفه ها و ثبت سفارش

نوع تبلیغات را انتخاب کنید تا تعرفه ها به شما نمایش داده شود

مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

برای تبلیغات ساعتی به یک عکس یا ویدئو و یک متن تبلیغاتی نیاز داریم تا با قرار دادن آن ها در صفحات مختلف با توجه به پکیج انتخاب شده و موضوع کسب و کار شما، به نمایش افراد زیادی گذاشته شود. افرادی که این صفحات پر بازدید را دنبال کرده اند، در صورتی که علاقمند یا نیازمند به خدمات شما باشند، شما را فالو میکنند و میزان فالوور جذب شده کاملا بستگی به جذابیت عکس یا ویدئو شما دارد.
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

تبلیغات بازدید، بر اساس تعداد بازدید یا View که برای هر ویدئو قابل مشاهده است، اندازه گیری می شود. تبلیغات شما در صفحات مختلف بازنشر می شود تا زمانی که بازدید پست شما به تعداد درخواستی برسد. تبلیغات در صفحاتی با موضوعیت عمومی انجام میشود که از قشر ها و شهرهای مختلف ممکنه دنبال کننده داشته باشن. پیج ها با کیفیت و کاملا اخلاقی و هستند و دیده شدن ویدئو شما توسط افراد تضمین می شود.

مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

تبلیغات عمومی اینستاگرام

تبلیغات عمومی، در صفحاتی با موضوعیت عمومی انجام میشود که از هر قشر و هر شهری ممکنه دنبال کننده داشته باشن. پیج ها با کیفیت و کاملا اخلاقی و با لایک بالا هستند.
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش
به زودی

تبلیغات بین المللی اینستاگرام

تبلیغات شما بر اساس ساعت، برروی صفحات مختلف اینستاگرام خارجی با تمام دسته بندی های مختلف قرار خواهد گرفت. این امکان برای اولین بار در ایران توسط اینستاگرام ارائه می شود و به اصطلاح اینستاسازان اولین صادر کننده تبلیغات اینستاگرام ایران می باشد.
به زودی
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

تبلیغات شهری اینستاگرام

در صورتی که جامعه هدف شما افراد یک شهر خاص هستند یا کسب و کار شما در یک شهر خاص فعالیت میکند، این پکیج میتونه به شما کمک کنه. برای توضیحات روی دکمه رو به رو کلیک کنید.
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

تبلیغات صنفی اینستاگرام

مشاعل مختلف مانند رستوران ها، کافه ها، پوشاک آقایان و خانوم ها، هنرمندان، کسب و کارها و … میتوانند از این پکیج استفاده نمایند. (برای اطلاعات کامل تر برروی دکمه رو به رو کلیک کنید)
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

اینفلونسر مارکتینگ در اینستاگرام

جدید ترین روش تبلیغات موثر در شبکه های اجتماعی و ترند روز بازاریابی در جهان، اینلفونسر مارکتینگ نام دارد. (برای اطلاعات کامل تر برروی دکمه رو به رو کلیک کنید)
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

تبلیغات انتخابات اینستاگرام

یکی از مهمترین اصول در انتخابات، پیدا کردن مخاطبین صحیح و رساندن پیام صحیح به این مخاطبین میباشد. پکیج ویژه انتخاباتی نیاز هر کاندیدی میباشد که میخواهد قشر عظیم جوانان را به سمت خود سوق دهد. (برای اطلاعات کامل تر برروی دکمه رو به رو کلیک کنید)
مشاهده قیمت، توضیحات و ثبت سفارش

آیا تبلیغات در اینستاگرام باعث جذب مشتری و رونق کسب و کار من می‌شود؟

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. شما با انجام تبلیغات در اینستاگرام از طریق سایت اینستاسازان برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد، چرا که اینستاسازان با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی، تبلیغات صفحه شما را به صورت هدفمند و گسترده انجام میدهد.

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
تبلیغاتی که ما برای صفحه شما انجام میدهیم، در پیج های پرطرفدار و محبوب اینستاگرام انجام میشود که دارای فالوور های تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. همچنین ما از شيوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای اینکار استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.
سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت زرین پال برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعهدات ذکر شده در سایت میباشد.

باقی مانده تا افتتاح بزرگ ترین شبکه تبلیغات شبکه های اجتماعی

12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۱۲ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید. (طراحی عکس و ادیت متن تبلیغاتی شما فقط امروز برای یکبار رایگان میباشد)
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
کد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد!