شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات اینستاسازان

/شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات اینستاسازان
شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات اینستاسازان 2017-09-05T12:24:19+00:00

اینستاسازان،سامانه تخصصی خرید و افزایش فالوور و لایک اینستاگرام در ایران میباشد.

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات اینستاسازان به دقت ملاحظه فرمایید.


ورود هر کاربر به وب‏‌سایت اینستاسازان زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط اینستاسازان به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اینستاسازان از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین اینستاسازان از سوی کاربر است. توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت اینستاسازان مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات اینستاسازان ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

1-1) اینستاسازان: وب سایت ارائه دهنده خدمات مرتبط با بازاریابی آنلاین و شبکه های اجتماعی که با آدرس وبگاه http://www.instasazan.ir در دسترس است.

1-2) کاربر: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت اینستاسازان را مشاهده و مرور میکنند.

1-3) خریدار: شخصی حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین اینستاسازان درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

2-1) روش ارتباطی مستند اینستاسازان با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین اینستاسازان ثبت کرده است.

2-2) روش ارتباطی مستند خریدار با اینستاسازان ، آدرس ایمیل و تلفن تماس مندرج در سایت اینستاسازان است.

2-3) درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی اینستاسازان رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

2-4) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست، از طریق صفحه تماس با ما اقدام نماید یا به ایمیل سایت پیام ارسال کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط اینستاسازان با روشی به جز روش فوق امکانپذیر نیست.

3-1) اینستاسازان به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

3-2) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط اینستاسازان جزئی از اموال اینستاسازان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار اینستاسازان است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اینستاسازان محفوظ می‏‌دارد.

3-3) افراد زیر 18 سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

4-1) این مورد تنها برای پکیج فالوور ایرانی واقعی الزامی میباشد: خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود صفحه اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و شفاف و محتوا، توضیحات و حداقل 12 پُست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد.

4-2) خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و بلاانقطاع تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

4-3) خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت اینستاسازان مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

4-4) در صورتی که خریدار در حین سفارش اطلاعات تماس غلط یا اشتباه ثبت نماید، خود ملزم به پیگیری سفارش از طریق ایمیل را دارد و اینستاسازان هیچگونه تعهدی نسبت به موارد این چنینی ندارد.

5-1) اینستاسازان از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

5-2) اینستاسازان از پذیرش صفحات شخصی اینستاگرام معذور است. (این مورد فقط برای پکیج فالوور ایرانی واقعی الزامی میباشد) صفحات شخصی آن دسته از صفحاتی هستند که نام کاربری و یا نام درج شده در آنها مانند نام و یا لقب یک شخص حقیقی و موضوع و محتوای تصاویر آنها شخصی، خصوصی و غیر عمومی باشد.

5-3) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

5-4) افراد مشهور و سرشناس از جمله هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و… به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، با مسئولین سایت هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

5-5) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

6-1) اینستاسازان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

6-2) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت اینستاسازان در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و به نوبت رسیدگی خواهند شد.

6-3) اینستاسازان همواره در انجام و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که شروع انجام سفارش بیش از مدت تعیین شده توسط اینستاسازان زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه کند و اینستاسازان موظف به استرداد کامل وجه سفارش به خریدار است. همچنین چنانچه تحویل سفارش بیش از مدت تعیین شده توسط اینستاسازان زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه به میزان بخش انجام نشده سفارش را داشته باشد و اینستاسازان موظف به محاسبه دقیق وجه به میزان بخش انجام نشده سفارش و استرداد آن مقدار از وجه به خریدار است.

6-4) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

6-5) اینستاسازان موظف به «شروع» انجام سفارش خریداران تا حداکثر 3 روز تمام پس از زمان ثبت سفارش می‌‏باشد.

6-6) درمورد پکیج فالوور ایرانی، اینستاسازان موظف به «تحویل» سفارش پکیج 1000 فالوور تا حداکثر 48 ساعت، پکیج 5000 فالوور تا حداکثر 6 روز تمام، پکیج 10000 فالوور تا حداکثر 12 روز تمام و پکیج 50000 فالوور تا حداکثر 40 روز تمام پس از زمان شروع انجام سفارش به خریداران می‌‏باشد.

6-7) اینستاسازان موظف است تمامی پکیج های ارائه شده در سایت را مطابق شرایط ذکر شده در سایت تحویل خریداران بدهد.

به کانال تلگرام اینستاسازان بپیوندید!

JOIN NOW

ما عاشق کاربرانمان هستیم و آنها هم عاشق ما!!! دیدگاه کاربران :

ما کاملا متعلق به کاربر هستیم. وقتی شما از اینستاسازان خرید میکنید, نیازی به نگرانی برای پشتیبانی ندارید. با بیش از 600 مشتری راضی، امکان رویداد اشتباه در اینستاسازان وجود ندارد. برخی از نظرات کاربران اینستاسازان را در پایین ببینید!

واقعا پشتیبانیتون حرف نداره. با اینکه مشتریتون نبودم باهام مثل یه مشتری چندین و چند ساله برخورد کردید و تمام سوالاتم رو پاسخ داید. مرسی اینستاسازان
رضا شافعی
تجربه متفاوتی بود… با تمام سایت هایی که تاحالا کار کردم شما فرق داشتید!
آدم خیالش با شما راحته!
ارسلان صالحی فرد
من با چیزی که خیلی حال کردم پنل کاربری بود و کلا طراحی سایت.
خیلی دقیق طراحی شده از اونجایی که من خودم طراحم واقعا خوشم اومد.
کار با پنل هم واقعا راضی کننده بود. با اینکه اولین بارم بود اما خیلی زود عادت کردم…
علی اکبر شیری
صداقت در کارتون رو واقعا دوست دارم. دقیقا چیزی که توی سایت اشاره شده بهش رو تحویل میدید. نه کمتر نه بیشتر. اخلاق کاریتون رو که خیلی دوست داشتم. واقعا برخورد خول و صمیمانه ای داشتید. ممنونم ازتون
شیما کیکاوسی
شما رو یکی از دوستانم معرفی کرد و وقتی وارد سایت شدم و قیمت هارو دیدم واقعا تعجب کردم که تعرفه هاتون واقعا با سایت های دیگه قابل مقایسه نیست…
مخصوصا فالوور ایرانی واقعی. مرسی از خدماتتون. مطمئنا آخرین باری نیست که استفاده میکنم.
سعیده فرهادی
0
سفارش به ثبت رسیده
0
مشتری و کاربر راضی
0
تراکنش موفق در ماه
0
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۱۲ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید. (طراحی عکس و ادیت متن تبلیغاتی شما فقط امروز برای یکبار رایگان میباشد)
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
کد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد!