دلیل ریزش فالوورهای بین المللی چیست؟

//دلیل ریزش فالوورهای بین المللی چیست؟

دلیل ریزش فالوورهای بین المللی چیست؟

دلیل ریزش فالوور بین المللی چیست؟!

همانطور که بسیاری از شما همراهان عزیز اطلاع دارید، چندروزی است که اینستاگرام در حال پاکسازی فالوورهای فیک از پیج های اینستاگرام میباشد که این امر سبب مشاهده ریزش های شدیدی در بسیاری از پیج ها شده است. سایت اینستاسازان، فالوورهای بین المللی را به شرط جبران ریزش ارائه میکند.

در صورتی که در ماه اخیر سفارش خود را ثبت نموده اید و این ریزش ها را مشاهده کرده اید، میتوانید از طریق صفحه مربوطه، مراحل ثبت پیج برای جبران ریزش را تکمیل نمایید تا پیگیری های لازم برای پیج شما انجام شود. (کلیک کنید)

و اما دلیل این ریزش ها چیست؟!

اینستاگرام همیشه در حال مبارزه با روش های غیرو اقعی افزایش فالوور و در کل فالوور فیک بوده و هست. به همین دلیل همیشه سعی میکند این پیج های فیک را شناسایی و حذف نماید. این ریزش ها اولین بار نیست که اتفاق می افتند و آخرین بار هم نیست… اما در اینستاسازان جای نگرانی نیست چون این سرویس با ضمانت جبران ریزش ارائه میشوند.

برای پرسش سوالات خود میتوانید از پشتیانی سایت از طریق ایمیل یا تلفن سایت با ما تماس برقرار نمایید و همچنین میتوانید به صورت حضوری به دفتر ما در اصفهان مراجعه نمایید.

اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه ، روبروی درب اصلی دانشگاه، کوچه زمانی، مجتمع پردیس یک – واحد 126

تلفن دفتر : 03195019846

موبایل: 09366837686

ایمیل : info@member1.ir

توسط | 2017-09-05T12:24:19+00:00 سپتامبر 4th, 2016|آموزش ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۱۲ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید. (طراحی عکس و ادیت متن تبلیغاتی شما فقط امروز برای یکبار رایگان میباشد)
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
کد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد!