خرید فالوور ایرانی اینستاگرام – واقعی

/خرید فالوور ایرانی اینستاگرام – واقعی
خرید فالوور ایرانی اینستاگرام – واقعی 2017-11-06T09:31:03+00:00

چگونه فالوور واقعی اینستاگرام، فالوور ایرانی فعال و هدفمند

از شهر یا موضوع دلخواه خود را جذب کنیم

.

( روش جدید و انحصاری : اینستافیوژن‌ )

الان شروع کنید
بیـشتر بدانیـد

روش افزایش فالوور واقعی اینستافیوژن چیست؟!

ما به شما این امکان را میدهیم تا فالوور های متناسب و علاقه مند به پیج خود را جذب کنید. این کار از دو بخش تشکیل شده که در ویدئو زیر میتونید توضیحات کامل رو مشاهده کنید.

تبلیغات در صفحات بزرگ اینستاگرام:

بخش اول افزایش فالوور ایرانی و واقعی به روش اینستافیوژن از طریق تبلیغات در پیج ها و صفحات بزرگ اینستاگرام هست که یک عکس یا ویدیو درباره کسب و کار شما یا محصولات شما ایجاد میکنیم و پس از تایید شما روی صفحات منتشر میشه. (امکان اینکه خودتون عکس یا ویدئو رو ارائه کنید هم موجود هست) این کار باعث میشه کسانی که اون صفحات رو دنبال کردن تبلیغات شما را هم مشاهده می کنند و از این طریق افرادی که ممکنه علاقه مند باشن یا کنجکاو باشن نسبت به کار شما، شما رو فالو کنن. صفحاتی که تبلیغات اینستاگرام شما در آن ها انجام میشود صفحاتی هستند که اکثرا موضوعیت عمومی دارن و عموم مردم اون هارو فالو کردند. علاوه بر این، یک سری صفحات تخصصی در مورد کسب و کار های مختلف وجود داره برای هر موضوع تبلیغات، در آن ها تبلیغات انجام میشود تا هدفمندی دقیق تری رو شامل بشه. مثلا صفحاتی در مورد نقد غذا ها و رستوران ها میتواند مناسب برای تبلیغات رستوران ها باشد، یا صفحات مربوط به خودرو برای صنف مربوط به ماشین و دیزاین و … مفید است و …

سیستم اتوماسیون اینستاگرام:

بخش دومِ افزایش فالوور هدفمند، که همزمان با تبلیغات انجام میشه، از طریق سیستم اتوماسیون اینستاگرام هست سیستم اتوماسیون اینستاگرام به این صورت هست که شما این امکان رو دارید که هدفمندی های مختلف از جمله هدفمندی های شهری، موضوعی و جنسیتی رو برای اون تعریف کنید. سیستم اتوماسیون میاد با افرادی که در هدفمندی شما قرار دارند تعامل ایجاد می کند یعنی میاد اون ها رو فالو میکنه، لایک میکنه یا حتی کامنت یا دایرکت میزاره در نتیجه توجه اون هارو جلب میکنه به سمت شما. این افراد متوجه می شود که پیج شما وجود داره. وارد پیج شما می شن، عکس ها و مطالب شما را مشاهده میکنن و اگر علاقه داشته باشن یا نیاز داشته باشن به کار شما، پیجتون رو فالو میکنن. کسی که شمارو در این فرایند فالو میکنه قطعا کسی بوده که به محتوای شما علاقه داشته و دوست داره بیشتر درباره شما بدونه. به خاطر همین شماره فالو میکنه و از این به بعد مطالبی که شما منتشر میکنید در فید اینستاگرام اون شخص هم رویت میشه. به دلیل اینکه این افرادی که از این طریق با شما آشنا شدن به انتخاب خودشون شما رو فالو کردن، تاثیر مستقیم روی لایک و کامنت شما خواهد گذاشت.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

هزینه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام از این روش چقدر است؟

این سرویس برای صاحبان کسب و کاری که میخواهند از افرادی که فقط به سرویس ، خدمات و یا محصولاتشان علاقهمند باشند، دنبال کننده جذب کنند تا موجب افزایش فروش و همچنین محبوبیت اون ها بشه مناسب میباشد. لطفا فرم زیر را درباره صفحه و نوع فعالیتتون تکمیل و ارسال نمایید تا پس از بررسی توسط کارشناسان ما، هزینه و مدت زمان تخمینی برای انجام افزایش فالوور شما ارائه شود.

افزایش فالوور واقعی اینستافیوژن

  • لطفاً یک مقدار بزرگتر یا مساوی 1000 را وارد نمایید .

سوالاتی که از ما زیاد میپرسند

تک تک افرادی که برای شما جذب میشن به انتخاب و اختیار خود شما رو فالو کردن به همین خاطر تمام آن ها واقعی و علاقمند به موضوع فعالیت شما هستند. برای حصول اطمینان از این موضوع میتوانید به افرادی که شمارا فالو میکنند پیام دایرکت بفرستید و پروفایل های اون هارو دقیق زیر نظر بگیرید و از واقعی بودن آن ها مطمئن بشید.

به دلیل اینکه تمام افراد خودشون شمارو انتخاب کردن امکان اینکه شما رو آنفالو بکنن و شما با ریزش مواجه بشید بسیار کم هست. شاید زیر ۱٪ مگر اینکه محتوای پیج شما به سمتی غیر جذاب برود یا محتوای شما تغییر کنه یا موارد اینچنینی باید انتظار ریزش داشته باشید که کاملا طبیعی میباشد. اما باز هم ما این مسئله رو برای اطمینان خاطر شما، با در نظر گرفتن مقداری فالوور هدیه حل کردیم. مثلا اگر شما ۱۰۰۰ فالوور واقعی از ما درخواست داشته باشید، ۱۱۰۰ نفر برای شما جذب خواهد شد.

اگر به دنبال سرعت بالا و افزایش فالوور طی یک یا دو روز هستید، باید بگم که به جز فالوور فیک و فالوور های اپلیکیشن های فالوور بگیر (فالوور ایرانی فیک با ریزش بالا!!) چیزی نصیبتون نخواهد شد. افزایش فالوور واقعی و هدفمند قطعا زمان بیشتری نیاز داره و باید تبلیغات شما به افراد خیلی زیادی نمایش داده بشه تا تعدادی از اون ها در نهایت شما رو فالو کنن. برای روش ما، هر هزار فالوور طی ۱ الی ۱ونیم هفته زمان خواهد برد.

تبلیغات شما در صفحاتی انجام خواهد شد که مخاطبین آن ها با مخاطبینی که شما نیاز دارید متناسب باشد. برای مثال اگر شما یک سالن زیبایی و آرایشی دارید، تبلیغات شما در صفحاتی انجام میشود که فالوور های خانم بیشتری داشته باشند. تمامی صفحات قبل از انتشار تبلیغات با شما هماهنگ خواهد شد.

نماد های اعتماد ممبروان

نماد های اعتماد اینستاسازان

علاقمندان به شما را به مقصدشان میرسانیم…

شروع کنید

آیا افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام باعث جذب مشتری و رونق تجارت من می‌شود؟

یکی مرد جنگی به از صد هزار ! در دنیای اینستاگرام، ما این جمله را اینگونه معنی میکنیم که دیده شدن صفحه شما توسط یک نفر و تبدیل شدن آن فرد به مشتری، بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر ولی بی نتیجه ماندن آن است .

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. شما با افزایش فالوور هدفمند در اینستاگرام از طریق سایت اینستاسازان برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد، چرا که اینستاسازان با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی، افزایش فالوور صفحه شما را به صورت هدفمند و عملی انجام میدهد.

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.

فالوورهایی که ما برای صفحه شما جذب می‌کنیم، تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای افزایش فالوور استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.

سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت زرین پال برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.

تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.

0
سفارش به ثبت رسیده
0
مشتری و کاربر راضی
0
تراکنش موفق در ماه
0
پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۱۲ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید. (طراحی عکس و ادیت متن تبلیغاتی شما فقط امروز برای یکبار رایگان میباشد)
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
کد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد!