خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

صاحب صفحه اینستاگرام با نام یا برند خود هستید؟
ماموریت افزایش فالوور صفحه اینستاگرام خود را به ما بسپارید.

فالوورهایی که ما برای صفحه شما جذب می‌کنیم، تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد از طریق تبلیغات در اینستاگرام صفحات محبوب و پر بازدید اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.

100% ایرانی و فعال

فالوورهای ایرانی، فالوورهای واقعی و فعال، مناسب برای افزایش محبوبیت برند یا پیج. کاملا تضمینی

فالوورهای ایرانی، واقعی و فعال

فالوور ها تماماً از طریق تبلیغات بدست می آیند و هیچ گونه تقلبی انجام نمیگیرد.

تحویل سریع

پکیج های فالوور ما در سریع ترین زمان کاری ممکن تحویل داده میشوند که بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت زمان شروع افزایش فالوور های پیج شما میباشد.

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

برای افزایش فالوور نیازی به فالو کردن دیگران ندارید!!

بدون نیاز به پسورد

برای افزایش فالوور پیج شما، به هیچ وجه نیازی به پسورد پیج نیست و تنها آی دی اینستاگرام پیج که هنگام سفارش دریافت میشود کافیست...

به پسورد نیازی نیست

برای افزایش فالوور پیج شما، به هیچ وجه نیازی به پسورد پیج نیست و تنها آی دی اینستاگرام پیج که هنگام سفارش دریافت میشود کافیست…

پشتیبانی ۲۴/۷

ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد.

انجام فالوور تضمینی از طریق تبلیغات در اینستاگرام تنها برای صفحات غیر شخصی (مانند فروشگاه ها، صفحات تفریحی، رستوران ها و …) قابل انجام است.

لطفا قبل از انجام سفارش، از طریق ایمیل [email protected] یا آی دی تلگرام telegram.me/instasazan_help برای آگاهی از قابلیت انجام فالوور تضمینی برای صفحه خود با ما تماس بگیرید. با تشکر

فالوور واقعی ایرانی چیست ؟!

پکیج فالوور ایرانی واقعی متشکل از افراد تماماً ایرانی و واقعی (غیر ربات) میباشد که طی انجام افزایش فالوور از طریق روش های منحصر به فرد از طریق تبلیغات در اینستاگرام صفحات محبوب و پربازدید اینستاگرام، با میل خود، صفحه شما را فالوو میکنند. این سرویس مناسب ترین روش برای گسترش کسب و کار، برند سازی، افزایش فروش محصولات، افزایش محبوبیت پیج و … میباشد چرا که افراد حقیقی پیج شما را فالوو میکنند.

برای اطمینان از صحت و درستی تبلیغات و عدم ارسال فالوور فیک، حین تبلیغات میتوانید صفحه خود را در حالت پرایوت نگه دارید.

مشاهده تعرفه ها

تعرفه فالوور های ایرانی واقعی به صورت زیر میباشد.

 

پس از ۳ سال ارائه خدمات شبکه های اجتماعی و کسب مشتریان ثابت تصمیم بر این شد که پکیج های فالوور اینستاسازان با مناسب ترین قیمت در بازار ایران به دست مشتری برسد.

1000 فالوور

258,000تومان
 • فالوورهای واقعی و فعال
 • بدست آمده از تبلیغات
 • تحویل ۱ الی ۳ روزه
 • بدون نیاز به ارائه پسورد
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴/۷

2000 فالوور

509,000تومان
 • فالوورهای واقعی و فعال
 • بدست آمده از تبلیغات
 • تحویل ۲ الی ۴ روز
 • بدون نیاز به ارائه پسورد
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴/۷

5000 فالوور

1,228,000تومان
 • فالوورهای واقعی و فعال
 • بدست آمده از تبلیغات
 • تحویل ۳ الی ۷ روزه
 • بدون نیاز به ارائه پسورد
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی ۲۴/۷

آیا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام باعث جذب مشتری و رونق تجارت من می‌شود؟

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌ و کار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۵ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. شما با خرید پکیج های افزایش فالوور اینستاگرام از سایت اینستاسازان برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد، چراکه اینستاسازان با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی، فالوورهای صفحه شما را به صورت هدفمند افزایش میدهد.

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
فالوورهایی که ما برای صفحه شما جذب می‌کنیم، تماما «ایرانی»، «واقعی» و «فعال» هستند. ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد از طریق تبلیغات برای افزایش فالوور استفاده می‌کنیم تا در نتیجه آن دسته از کاربران ایرانی اینستاگرام که علاقمند به موضوع و فعالیت صفحه شما هستند شما را پیدا و دنبال کنند.
سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت PayLine و JahanPay برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.
0
سفارش به ثبت رسیده
0
مشتری و کاربر راضی
0
تراکنش موفق در ماه
0
پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته