افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام (view)

/افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام (view)
افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام (view) 2017-09-19T11:26:35+00:00

افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام

افزایش بازدید ویدئو ، بازدید استوری و لایو اینستاگرام
خود را به ما بسپارید

ویدئو های اینستاگرام علاوه بر لایک، دارای یک پارامتر به نام View یا بازدید ویدئو هست که در صورتی که هر شخص حداقل نصف ویدئو شما را مشاهده کند، یک بازدید به ویدئو شما اضافه می شود. همچنین بازدید لایو اینستاگرام توسط افرادی که در حال تماشای ویدئوی لایو شما هستند قابل مشاهده میباشد. ما از شيوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای افزایش بازدید ویدئو ، افزایش بازدید استوری و بازدید لایو اینستاگرام استفاده می‌کنیم تا در نتیجه سرویس مورد نیاز شما تحویل داده شود.

افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام

Video
  • شروع از هزارتومان
  • انجام سفارشات زیر یک ساعت
  • بدون نیاز به پسورد

افزایش بازدید لایو اینستاگرام

Live
  • شروع از 9,900 تومان
  • انجام سفارشات زیر یک ساعت
  • بدون نیاز به پسورد

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

Story
  • شروع از 2,800 تومان
  • انجام سفارشات زیر یک ساعت
  • بدون نیاز به پسورد
  • افزایش بازدیدی ویدئو اینستاگرام

آیا افزایش بازدید ویدئو باعث جذب مشتری و رونق تجارت من می‌شود؟

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال 2015 اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. شما با خرید پکیج های افزایش فالوور اینستاگرام از سایت اینستاسازان برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد، چراکه اینستاسازان با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی، خدمات اینستاگرامی را به صورت هدفمند انجام میدهد.

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت PayLine و JahanPay برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.
0
سفارش به ثبت رسیده
0
مشتری و کاربر راضی
0
تراکنش موفق در ماه
0
پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
همین الان ایمیل خود را وارد کنید و کد تخفیف ۱۲ درصدی را در ایمیل خود دریافت نمایید. (طراحی عکس و ادیت متن تبلیغاتی شما فقط امروز برای یکبار رایگان میباشد)
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
12% تخفیف تبلیغات اینستاگرام در ایمیل شما
اطلاعات شما نزد اینستاسازان محفوظ میباشد. (حامی حریم خصوصی شما)
کد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد!