افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام

ویدئو های شما کم بازدید میگیرند؟
افزایش بازدید ویدئو خود را به ما بسپارید

یکی از سرویس های جدیدی که اینستاگرام اضافه نموده، بازدید ویدئو هست که زمانی که شما ویدئو در صفحه خود آپلود میکنید، تعداد بازدید و لایک از یکدیگر جدا میباشد. ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای افزایش بازدید ویدئو استفاده می‌کنیم تا در نتیجه سرویس مورد نیاز شما به شما تحویل داده شود.

  • افزایش بازدید ویدئ اینستاگرام

افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام

یکی از سرویس های جدیدی که اینستاگرام اضافه نموده، بازدید ویدئو هست که زمانی که شما ویدئو در صفحه خود آپلود میکنید، تعداد بازدید و لایک از یکدیگر جدا میباشد. ما از شیوه‌های بخصوص و منحصربفرد برای افزایش بازدید ویدئو استفاده می‌کنیم. این سرویس مناسب ترین روش برای افزایش آمار بازدید ویدئو ایستاگرام میباشد که به صورت اختصاصی توسط اینستاسازان انجام میشود.

مشاهده تعرفه ها

تعرفه افزایش بازدید ویدئو اینستاگرام به صورت زیر میباشد.

طبق آمار ما، ۹۰% از سفارشات بازدید ویدئو اینستاگرام زیر نیم ساعت انجام می شوند و ۱۰% دیگر سفارشات تا ۲ ساعت انجام خواهند شد.

بازدید ویدئو اینستاگرام

هر هزار عدد، ۱۰ هزار تومان
  • ثبت آنی / زمان تحویل: ۵ دقیقه الی ۱۲ ساعت
  • بدون نیاز به ارائه پسورد یا دسترسی به صفحه شما
  • ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
  • پشتیبانی دائمی

آیا افزایش بازدید ویدئو باعث جذب مشتری و رونق تجارت من می‌شود؟

امکانات و ویژگی‌های منحصربفرد اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۵ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌وکار دیگر، حداقل یک محصول تصویری برای فروش دارد و درحال حاضر در اینستاگرام فعال نیست، میزان قابل توجهی از سودآوری خود را از دست می‌دهد. شما با خرید پکیج های افزایش فالوور اینستاگرام از سایت اینستاسازان برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد، چراکه اینستاسازان با دارا بودن تیم متخصص در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی و برندینگ اینستاگرامی، خدمات اینستاگرامی را به صورت هدفمند انجام میدهد.

ما با هدف آسان کردن افزایش محبوبیت پیج های اینستاگرام این سامانه را راه اندازی کردیم. در اینستاسازان، ما بر این باور هستیم با حمایت مشتریان ما دستیابی به یک برند معتبر ممکن شده است. ما همیشه در حال تلاش برای ارائه سرویس متناسب با نیازهای مشتریان هستیم. به این منظور، ما از مجموعه پرسنل متخصص برای ارائه سرویس و پشتیبانی مشتری بهره گرفته ایم. به دنبال این، نظارت و کنترل دائم جهت حفظ سطح کیفیت سرویس و پشتیبانی کامل انجام می پذیرد. ما همچنین به نقطه نظر جدید شما خوش آمد می گوییم.
سایت اینستاسازان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وبسایت PayLine و JahanPay برای فعالیت میباشد و همچنین در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است. سابقه، کیفیت ارائه خدمات و همچنین اطلاعات و محتوای مفید ارائه شده وبسایت‌های مختلف را با دقت بررسی کنید و جهت اطلاع از وضعیت و کیفیت پشتیبانی با هریک از آنها تماس بگیرید؛ و خودتان به این سوال پاسخ بدهید.
تمامی پکیج‌های سایت اینستاسازان همراه با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشوند. این ضمانت به منظور اطمینان شما از کیفیت بالا و تعداد صحیح فالوورهای موجود در پکیج‌ها ارائه میشود.
0
سفارش به ثبت رسیده
0
مشتری و کاربر راضی
0
تراکنش موفق در ماه
0
پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته